tren

Hijyenik Tasarım Politikamız

Hijyenik Tasarım Politikamız

GEMAK Hijyenik Tasarım İlkelerini Benimsemiş ve 2015’ten Günümüze EHEDG Üyesidir !

Açılımı “European Hygienic Engineering and Design Group” olan Ehedg’in temel amacı gıda üretiminin her aşaması için hijyenik mühendislik tasarımlarının geliştirilmesine öncülük ederek, dünya çapında herkesin güvenli gıdaya ulaşmasına destek olmaktır. 
Gıda üreticileri, ekipman üreticileri, gıda endüstrisi tedarikçileri, üniversiteler, araştırma enstitüleri, halk sağlığı otoritereleri ve devlet kuruluşlarının katılımıyla oluşan Ehedg yaklaşık 40 ülkede faaliyet göstermektedir ve Hollanda’da vakıf statüsünde kayıtlı bir kurumdur.

Süt, içecek gibi sıvı gıdalar başta olmak üzere, kimya, ilaç gibi tüm hijyenik akışkanlar için anahtar teslim tesisler kuran Gemak; üretimin her aşamasında hijyenik tasarım ilkelerini benimsemiş bir kuruluştur. Tasarım, Ar-Ge, mühendislik, paslanmaz çelik ekipman üretimi, otomasyon, montaj, devreye alma ve satış sonrası hizmet kalemlerinde 30 yılı aşkın tecrübesi olan Gemak, 2015’ten bu yana Ehedg üyesidir. 

Bu kapsamda Ar-Ge çalışmalarını süreklilik arz edecek şekilde geliştirmekte ve müşterilerine etkili çözümler sunmaktadır.

 
GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN FİRMA ; GEMAK 

” Kalite, Güven, Özveri, Tecrübe “

Bize Ulaşın
Whatsapp
Utku KAYA
Utku KAYA
MERHABA
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?